Akadálymentes verzió   |    Bejelentkezés   |   Regisztráció   |   

Kapcsolat

 

Székhely címe: 1021 Budapest, Völgy utca 10./B.
Fióktelep címe: 9028 Győr, Régi Veszprémi út 14-16.
Cégjegyzékszám: 01-09-684670
Adószám: HU11947134

 

 

Központi elérhetőségeink:
Telefon: +36 (96) 522-800
Fax: +36 (96) 414-605
E-mail: info@cncrapid.hu

Közösségi média:

 

 

Egyéb elérhetőségeink

Csoma András
ügyvezető

Tel: +36 (96) 522-810
E-mail: acsoma@cncrapid.hu

Szórádi József
felügyelőbizottsági tag

Tel: +36 (96)522-810
E-mail: szoradi@cncrapid.hu

Galambos Rita
gazdasági vezető, könyvelő

Tel: +36 (96)522-802
E-mail: rgalambos@cncrapid.hu

Dobos Endre
termelési vezető

Tel: +36 (96) 522-805
E-mail: dobos@cncrapid.hu

Gál Andrea
környezet- és minőségügyi vezető

Tel: +36 (96) 522-807
E-mail: gal@cncrapid.hu

Szórádi Péter
fejlesztési, fenntarthatósági vezető

Tel: +36 (96) 522-804
E-mail: szoradipeter@cncrapid.hu

Kolláth László
humán erőforrás partner

Tel: +36 (96) 522-821
E- mail: lkollath@cncrapid.hu

Hérics Tímea
logisztikus-kooperátor

Tel: +36 (96) 522-815
E-mail: herics@cncrapid.hu

Román Zoltán
szerszámtechnológus mérnök

Tel: +36 (96) 522-812
E-mail: roman@cncrapid.hu

Vass Zoltán
gyártástechnológiai csoportvezető

Tel: +36 (96) 522-817
E-mail: zvass@cncrapid.hu

Bognár Gábor
termelésirányító, megrendelő specifikus

Tel: +36 (96) 522-808
E-mail: gbognar@cncrapid.hu

Szalai Kornél
termelésirányító, megrendelő specifikus

Tel: +36 (96) 522- 824
E-mail: kszalai@cncrapid.hu

Anghelyi János
termelésirányító, megrendelő specifikus

Tel: +36 (96) 522-825
E-mail: anghelyi@cncrapid.hu

Pánczér Zoltán
üzemvezető

Tel: +36 (96) 522-823
E-mail: zpanczer@cncrapid.hu

Varga István
gyártástervező

Tel: +36 (96) 522-806
E-mail: ivarga@cncrapid.hu

Dávodi Ferenc
karbantartás irányító

Tel: +36 (96) 522-819
E-mail: davodi@cncrapid.hu

 
 

Kövessen minket

 
Cím:
9028 Győr, Régi Veszprémi út 14-16.

Telefon:
+36 (96) 522-800

E-mail:
info@cncrapid.hu
CNC Rapid Kft. - D&B Okleveles cégPénzügyi elismeréseink
Bisnode tanusitvany
ELITE company